Ваші відгуки 

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Департамент економічного розвитку

Донецька державна обласна адміністрація

Департамент економіки

Закарпатська обласна державна адміністрація

Департамент економічного розвитку і торгілі

ДП "Медичні закупівлі України"

Генеральний директор

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації акцентує увагу важливих людей сучасності, які будують економічне підгрунтя країни і створюють умови для нормального доброго життя - підприємців, малий і середній бізнес на механізми, моделі, важелі для досягнення своїх підприємницьких цілей і комфортної роботи. Бренд - це відповідальність за свою послугу чи товар і впевненість в собі. Інтернатура бізнесу: збудуй свою власну справу, а зараз завдання виконують і одразу презентують розв'язання підприємці і стартапи. Втілення теорії на практиці одразу, - Світлана Лагутенко - представник Дніпропетровська ОДА.

За підтримки Дніпропетровська ОДА, де проводять круті навчальні програми, такі як Інтернатура бізнесу, бізнесмени і ті, хто тільки планує відкрити свою справу, можуть отримати підтримку. Дуже вдячна тренеру Олександру Білоусу за таку прокачку по темі Тімбілдінгу. Дякую за досвід і знання, якими Ви ділитеся, у Вас вийшло створити мозковий штурм в моїй голові, - учасниця програми Інтернатура бізнесу онлайн Євгенія Чернявська.

Щука Галина:

Тренінг був проведений на високому рівні, зміст матеріалу та прийоми  його подання доступні, відео підібрані влучно. Особливо варто відзначити велику кількість яскравих прикладів з досвіду відкриття та ведення бізнесу в різних галузях, тісний звротній звязок зі слухачами

Никорчук Світлана:

Пройшовши тренінг отримала великий заряд енергії для втілення своїх задумів. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ лекторам за професійність!!! Курсом ДУЖЕ задоволена і в подальшому буду надіятись на співпрацю з ВАМИ!🤗

Медведєва Ірина 

Дуже сподобався тренінг. Хотілося б відзначити професійність тренера, його практичний досвід. Була можливість задати питання, і головне отримати на них відповіді.

Гончаров Андрій

Структура тренінгу побудована дуже гарно, але найголовніше - спікер з практичним досвідом ведення бізнесу. Вважаю такі тренінги дуже корисними для підприємців.

Слайд4
Слайд3
Слайд2
Слайд1

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon