• Владислав Пелих

ЖІНОЧА ШКОЛА БІЗНЕСУ

Протягом трьох насичених днів встигли розібрати безліч важливих тем, як для особистого житті так і для бізнесу.

На тренінгу розглядались такі теми, як: емоційний інтелект жінки в бізнесі та сім'ї, риторика жінки в бізнесі та позиціонування свого бренду.

Пройдений матеріал закріпили живим спілкуванням та цікавими кейсами.

Відгук однієї з учасниць:

"Як здорово, що тепер такі проекти є і у нас! Можливо, скоро не в Польщу будуть їхати "заробітчани", а все-таки залишатися і працювати в рідній країні!


Дуже рада, що потрапила на Жіночу Школу бізнесу, дякую за корисність і натхнення))! Окрема подяка чудовому спікеру Олександру Білоусу! І, звичайно, ідейним натхненником програми - Аллі Кефелі і Ксенії Денисової! Неодмінно з'явлюся за наступною порцією знань!"


Окрему подяку висловлюємо департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА за допомогу в організації!28 views0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon