• Владислав Пелих

Управління мотивацією


Вчора у Вінниці відбувся майстер-клас «Управління мотивацією персоналу» для власників та керівників бізнесу. Під час заходу учасники отримали нові знання з самоорганізації та організації роботи підлеглих, а також навчилися використовувати матеріальну та нематеріальну мотивації в управлінні персоналом.

Багаторічним досвідом поділився Руслан Бельтюков - Голова наглядової ради Вища школа керівників бізнесу, досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств): розвинув Холдинг Українське Рекламне агентство «Галицькі контракти» та вивів у лідери ринку реклами. Захід проводився Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Business Community School та Вища школа керівників бізнесу на базі Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.


2 views0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon