• Владислав Пелих

В Дружківці пройшов тренінг «Модель Успішного Бізнесу» для місцевих підприємців.

Тренінг «Модель успішного бізнесу» для власників малого і середнього бізнесу пройшов у м. Дружківка, Донецької області.

Своїм досвідом та знаннями ділився Олександр Білоус - директор Львівського центру розвитку малого бізнесу, експерт з бізнес-моделювання з понад 20-річним досвідом в управлінні.

На інтенсиві Олександр Білоус розповів, як збудувати ефективну систему управління компанією, яка стане міцним фундаментом розвитку бізнесу. А також про побудову компанії, яка буде стабільно працювати навіть в умовах кризи, навчав інструментам успішного розв’язання управлінських задач та як своєчасно реагувати на зміни економічних тенденцій і завжди тримати бізнес у тонусі.

"Я завжди чув, що бізнес ведуть люди у віці 30+. Та напевно, в мої 22 я дізнався все по максимуму завдяки Олександр Білоус. Буду радий прийти наступного разу, почерпнути нових ідей та надихнутись на розвиток бізнесу. Тепер мій бізнес піде ще більш вгору!" - ділиться враженнями після участі в тренінгу наш учасник Богдан Шведов - директор компанії Custudio.web.

Щасливі учасники тренінгу отримали сертифікати від Business Community School.

Тренінг проведений Business Community School за ініціативи Департаменту економіки Донецької ОДА, в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області у 2019-2020 роках.29 views0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon