• Владислав Пелих

Стратегічний менеджмент. Концепція бізнесу

Добіг кінця модуль програми #МВА «Стратегічний менеджмент. Концепція бізнесу», на якому наші учасники працювали над місією/візією/бізнес-моделю власного бізнесу, будували стратегічний профіль та блок-схему бізнес-моделі.

Ловіть кілька інсайдів з #день3 від нашого тренера Тимура Сарбаєва:

-Критичні фактори успіху - це така невелика кількість речей, які мають бути у повному порядку, щоб організація добивалася успіху й процвітала.

-Якість менеджера, в першу чергу, визначається пріоритетністю завдань

Речі, про які необхідно не () забути:

-розробіть ціннісну пропозицію, що вирішує певну проблему вашої цільової аудиторії, покращує її стан та забезпечує певними перевагами перед конкурентами;

-конкурентнознадта бізнес-модуль, що формує цінність для ЦА, оригінальна у порівнянні з конкурентами, важко імітована та важко замінна.

І на завершення – just do it!

#lv_school #MBA #стратегія_бізнесу

2 views0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon