• Владислав Пелих

Олександр Білоус - Бізнес під час кризи

Updated: May 20, 2020

Що відбудеться протягом кризи?


Перш за все, під час кризи починається економія коштів. Відбувається перерозподіл бюджетів, як бізнесових так і сімейних. Починається тотальна економія і пошук нових можливостей. Пошук знайомств та варіанти рішень що зараз робити. Розроблення матриці рішень для різних варіантів розгортання подій на ринку. Для підприємців необхідно шукати нові канали збуту, ринки. Зменшувати постійні витрати.

Які галузі постраждають під час кризи?


Постраждають підприємства які працюють виключно офлайн і не впроваджували системи обліку клієнтів та системи комунікації з клієнтами, щоб інформувати їх з можливостями дистанційних послуг. Підприємства які не зможуть ефективно проінформувати що вони функціонують.

Які сфери криза обійде стороною?


IT, SMM, консалтинг, всі хто займався дистанційним онлайн навчання і відповідно великі підприємства які попадають під критерії забезпечення життєдіяльності суспільста.


Олександр Білоус - Віце-президент Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу

8 views0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon