• Владислав Пелих

Менеджмент змін. Організаційний дизайн

Наші учасники кажуть, що три дні модуля "Менеджмент змін. Організаційний дизайн" програми #Executive_МВА пролетіли, як одна мить, а все завдяки нашому тренеру Володимир Павелко (Volodymyr Pavelko) та активній роботі групи.

Система цінностей рухає компанію до мети та визначає, яким чином, за якими принципами вона її досягне – ключова теза модуля!

Наші учасники працювали над власними кейсами в групах. що є хорошою нагодою обмінятися досвідом з іншими учасниками.

І про головне: вітаємо наших випусників програми Іван Бойко, Elena Goncharuk та Анна Король із завершенням навчання на програмі #Executive_МВА. Бажаємо Вам ніколи не припиняти вчитись та завжди рухатись тільки вперед.

#lv_school #UABL #Executive_МВА #lv_school_graduate
1 view0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon