• Владислав Пелих

В облдержадміністрації відбувся інтенсив для молодих бізнесменів Дніпропетровщини


Експерти, підприємці та стартапери. У Дніпропетровській ОДА – тренінг для молодих бізнесменів регіону. «Прокачували» навички протягом трьох годин. Досвідом ділилися провідні українські експерти.


«Ми постійно проводимо тренінги для бізнесменів – досвідчених та початківців. Один із них – це «Матриця успішного бізнесу». Прагнемо навчити підприємців мислити по-новому та знаходити прибуткові ідеї, щоб бізнес починався з доходу», – розповіла начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Алла Кефель.


На тренінгу обговорювали формування структури підприємства, корпоративну культуру та роботу з цільовою аудиторією. Досвідом ділилися експерти зі Львову.

«П’ять років тому заснував туристичне агентство. Постійно розвиваю свій бізнес, тому такі тренінги – важливі для мене. Корисною буде ніформація про управління внутрішніми фінансами», – сказав підприємець Сергій Шишацький.

Наступний етап інтенсиву – «Інтернатура бізнесу». Учасники виконуватимуть практичні завдання.


«Я не вперше в «Матриці бізнесу». Торік проходила «інтернатуру». Уявлення про бізнес перевернула з ніг на голову. Можу похвалитися здобутками: моя агенція із нерухомості вийшла на міжнародний ринок. Усе це – завдяки отриманим знанням», – поділилася учасниця тренінгу, підприємець Євгенія Чернявська.

В інтенсиві взяли участь 20 бізнесменів.


1 view0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon