Гордість Львівщини – Найдостойніші чоловіки

Генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу Руслан Бельтюков увійшов в рейтинг-2019 – “Гордість Львівщини – Найдостойніші чоловіки”

1 жовтня, на Львівщині відбулась церемонія нагородження учасників національного рейтингу-2019 “100 чоловіків Львівщини” – “Гордість Львівщини – Найдостойніші чоловіки”, у який увійшов генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу Руслан Бельтюков. Як повідомляє інформаційний портал “lvivski.info”, обирали найдостойніших чоловіків не керуючись посадами, які вони займають у громаді, насамперед брали до уваги їх риси характеру, поведінку та вчинки. Організатори цієї зустрічі зазначили, що першочергово звертали увагу на готовність чоловіків прийти на допомогу іншим людям, шукали в них людяність, щирість, розуміння та великодушність. «Просто робіть свою справу якісно, розвивайтесь, допомагайте людям і пам’ятайте, що поряд є ті, хто потребує підтримки. Дякую батькам, близьким та рідним і команді. Ми всі це отримали разом.

А попереду ще багато корисних і потрібних справ потрібно зробити. Зробимо суспільство щасливим», – написав на своїй сторінці в Facebook Руслан Бельтюков опісля отримання нагороди. Зазначимо, що вечір мав благодійний характер. У межах заходу відбувся збір коштів на лікування Святослава Труха, студента другого курсу Львівського інституту Університету банківської справи, який бореться з лейкемією.