• Владислав Пелих

Як збільшити прибуток завдяки фінансовій статистиці?Збільшення прибутку підприємства – мета для кожного бізнесмена. Інакше ж який в ньому сенс? Щоб побачити зростання, треба все правильно розрахувати, бачити перед собою конкретні цифри.

Чи цікавилися ви, чому деякі компанії можуть рости навіть в період жорстких криз? Фінансовий результат й ведення статистичних даних характеризує процеси появи й розподілу капіталу всередині самої компанії. Найбільш важливими показниками вважається дохід, прибуток і рентабельність.

Що таке прибуток? Це головний кінцевий результат робочого процесу, який є основною метою усіх суб’єктів і об’єктів. Що дає фінансова статистика? Її завдання – облік основних показників, таких як загальна величина, аналітика структури доходів і витрат, визначення джерел фінансування, розрахунок розмірів і характеристика ефективності, а також аналіз впливу.


Збільшення загального доходу завдяки статистичним розрахункам


Щоб з’ясувати ефективні способи зростання прибутку, треба відкоригувати й розрахувати показники. Фінансова статистика дозволяє оптимізувати витрати підприємства методом аналітичного й математичного аналізу та обробки даних.

Завдяки такому методу відбувається поява, розподіл і грамотне використання грошових коштів для виробничого процесу.

Що ж здатен забезпечити статистичний облік? Тут відразу декілька пунктів:

· контролює фінансово-кредитні плани;

· дозволяє заощадити витрати підприємства;

· враховує співвідношення плюсів і мінусів;

· мінімізує ризики попадання у фінансові ями, кризи, банкрутство;

· виробляє статистичні методи обробки даних;

· аналізує динаміку й рівень рентабельності, інвестицій;

· визначає еквівалентність, дефіцит і профіцит;

· розвиває фінансово-грошові стосунки між підприємствами-партнерами;

· з’ясовує наявність обігових коштів;

· виводить загальну заборгованість і ліквідність.


У чому полягає головний елемент фінансової статистики


В першу чергу це фіксована система показників, яка відображає характеристику цифрових даних, процесів і явищ обраної бізнес-моделі. Більш детально про це можна дізнатися з онлайн-проєкту «Інтернатура бізнесу».

Функції фінансової статистики тут наступні:

· Оперативна: характеризується формуванням і використанням грошових доходів у процесі самої діяльності;

· Управлінська: збір необхідних статистичних даних, складання звітності, система показників, методологія їх обчислення;

· Контрольна: фінансовий контроль усіх аспектів підприємства, оцінка невикористаних фінансових ресурсів й шляху підвищення ефективності їх використання.


Система статистичних даних є комплексом взаємообумовлених між собою показників, за допомогою яких можна отримати цілісну, логічно структуровану характеристику процесу підприємства. В результаті буде легше контролювати фінансову стійкість компанії й забезпечити розширений процес виробництва з метою безперервного зростання прибутку.134 views0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon