Завершилася серія дистанційних тренінгів з онлайн промоції та продажів для бізнесу


Більше 300 власників та керівників бізнесу Донецької, Луганської (підконтрольні уряду України) областей та окремих районів Запорізької області пройшли навчання у рамках програми «Бізнес-збут онлайн» від Громадської школи бізнесу.


Головна мета програми спрямована на отримання знань та навичок щодо подолання наслідків, пов’язаних із пандемією COVID-19 у ринковому середовищі та посиленні здатності підприємців просувати свої продукти з використанням онлайн-каналів.


До викладання були запрошенні досвідчені практики в сфері бізнесу:

● Руслан Бельтюков - президент Всеукраїнської асоціації керівників бізнесу та засновник Холдингу інноваційного розвитку, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств), досвід у сфері управління понад 20 років.

● Олександр Білоус - бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.


Учасники запевняють, що підтримка малого підприємництва, а саме навчання та індивідуальні консультації від тренерів допомогли в реалізації власних проектів, а покращення якості обслуговування та умов праці позитивно вплине на розвиток бізнесу та підприємництва в регіоні.

Учасники програми так діляться враженнями про навчання на програмі:

«Багато цінної, важливої та цікавої інформації. Знання отримані під час курсу почала опрацьовувати та впроваджувати ще в процесі навчання», - розповідає Тупікова Вікторія.


«Закінчилося ще одне навчання «Бізнес-збут онлайн», де тренерами виступали представники «Громадської школи бізнесу». Вкотре переконуюся, що якщо лектором виступає не лише теоретик, але і практик, то цінність від таких занять набагато вища. Кожне навчання це новий формат, інший підхід до подачі матеріалу, нові знайомства, з ким можна одразу налагодити співпрацю. Тренінг був змістовний і без зайвої інформації, з реальними прикладами, які мимоволі починаєш «вдягати» на власну справу. Наглядні схематичні матеріали дають змогу легше сприймати теорію», - ділиться Наталія Рябко.


За даними керівника проєкту - Михайла Чорного на момент завершення програми 18% учасників зазначили, що вже використовують отриманні знання, запропоновані рішення та досвід тренерів на практиці, 53% - в процесі реалізації, 23% - частково застосовують.

Проєкт тривав 2 місяці (вересень-жовтень 2020 р.) в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського союзу та уряду Королівства Данія.

16 views0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon