• Владислав Пелих

Чому модним брендам потрібні аутлети


Існує думка, що елітні рітейлери використовують аутлет, щоб продавати старі або непопулярні товари тим, хто не в змозі купити речі за звичайною ціною. Нове дослідження показує, що не все так просто. Дональд Нгве вивчив дані про продажі модного одягу в сотнях магазинів і аутлетів в США за останні п'ять років. Він з'ясував, що доходи їх покупців можна порівняти: різниця в тому, що відвідувачі аутлетів менше женуться за модою і охочіше витрачають час на дорогу заради економії грошей (як правило, аутлети розташовані далеко від центру міста). Аутлети залучають «свідомих» покупців, дозволяючи рітейлерам розважати тих, хто готовий витратити більше на новинки; вони також знижують ризик невдач продуктів на ринку. Нгве підрахував, що, якби аутлети зникли, прибуток компаній впав би на 23%, а впровадження нових продуктів скоротилося б на 16%.


Результати дослідження вкрай важливі для рітейлерів, які активно йдуть в інтернет: фактор відстані, що не дозволяв аутлетам поглинути роздрібні магазини, знімається. «Роздрібній пора задуматися, як задовольняти запити і модних, і ощадливих», - каже Нгве.

7 views0 comments

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon