Проєктний менеджмент. Робота із проєктами донорських організацій

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Департамент економічного розвитку та торгівлі Тернопільської облдержадміністрації та Громадська школа бізнесу, м. Львів, запрошують Вас  прийняти участь у  БЕЗКОШТОВНОМУ онлайн-навчанні щодо стратегії розвитку бізнесу у період кризи та рецесії.

 

Хто може взяти участь?

 

   Особи, які хочуть відкрити власний бізнес, стартапери, власники та керівники малого та середнього бізнесу, топ-менеджери, керівники відділів та підрозділів, які проживають на території Тернопільської  області.

 

Навчальні заходи проводяться Тернопільською обласною державною адміністрацією, в рамках реалізації Проєкту регіонального розвитку ,,Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області”, який реалізується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Семінар на тему: ,,Проєктний менеджмент. Робота із проєктами донорських організацій ( міждержавні організації, урядові, суспільні, приватні, корпоративні донори)”. День перший.

Тривалість – 3 години.

Дата – 01 грудня, з 15 до 18 години. Тренер - Руслан Бельтюков. Михайло Чорний

Питання:

  1.     Визначення правильної термінології: грантовий проєкт, заявка, донор (найбільш поширенні помилки в термінології; ключові характеристики проєкту, донорів та донорських організацій, реципієнтів та бенефіціарів проєкту; види МТД).

  2.    Основні одержувачі грантової допомоги (класифікація донорів; пошук інформації про донорів та грантові конкурси).

Семінар на тему: ,,Проєктний менеджмент. Робота із проєктами донорських організацій ( міждержавні організації, урядові, суспільні, приватні, корпоративні донори)””. День другий.

Тривалість – 3 години.

Дата – 02 грудня, з 15 до 18 години. Тренер - Руслан Бельтюков. Михайло Чорний

Питання:

  1. Грантові конкурси, порядок подачі заявки та визначення переможців (характеристика грантових конкурсів, процедури розгляду грантових заявок та прийняття рішень).

  2.  Складання проєктних заявок (формування мети, завдань, цілей, бюджету тощо).

  3.   Робота із проєктом (реалізація, звітування).

 

 Старт навчання - 01 грудня 2020 року.

 

Після завершення одного дводенного онлайн-тренінгу слухачі курсу отримають сертифікат (електронний).

До викладання запрошені досвідчені практики в сфері бізнесу:

 

Деталі за телефоном: +380 67 177 1705 ( Громадська школа бізнесу) та електронною поштою sten.oleh@gmail.com.

                                          +380 96 194 6262 ( Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва) та  електронною поштою ternopil.vrp@gmail.com

 

Навчальний курс реалізовує Громадська Школа бізнесу в рамках Регіональної реалізації Проєкту регіонального розвитку ,,Створення мережі об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва у Тернопільській області”, який реалізується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ!   

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!

Проєктний менеджмент.jpg