ІНТЕРНАТУРА БІЗНЕСУ

ОНЛАЙН

  On-line проєкт “Інтернатура бізнесу” розроблений спеціально для розвитку мікро та малого бізнесу у містах України. Проводиться виключно на основі бізнесів учасників групи.

 


УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ:

 

 • Інтернатура бізнесу – це перший системний успішний проєкт, який було реалізовано Громадською школою бізнесу у навчанні власників і керівників бізнесу, а також початківців.

 •  Проєкт створений за ініціативи Дніпропетровської ОДА. Разом у Дніпропетровській та Закарпатській областях проведено 8 програм.

 • Проєкт допоміг розвинутись у 2018-2019 роках більш ніж 186-ти підприємцям: 72 з яких запровадили свою власну справу, а решта вийшли на новий рівень розвитку свого бізнесу.

 • Програм спрямовано на розвиток підприємств малого бізнесу та мікропідприємств на території України.

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОГРАМА:

Курс проводиться онлайн(в інтернеті), кожному учаснику надається доступ до запису курсу і можна дивитись з любої точки світу та брати участь у дискусіях під час сесій-запитань-відповідей раз у два тижні, ставити запитання, спілкуватись(головне наявність інтернету, можна дивитись з телефону).
 

ТЕМИ МОДУЛІВ:

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ:

 • Власники малого та середнього бізнесу.

 • Наймані керівники.

 • Самозайняті люди.

 • Особи які бажають відкрити власну справу.МЕТА:

 • Розробити або допрацювати конкурентну бізнес-модель (концепцію) кожного учасника (що роблю? куди іду? як іду? для чого я це роблю?).

 • Розвинути стратегічне мислення власника бізнесу.

 • Надати дієві маркетингові інструменти для досягнення стратегічних цілей бізнесу.

 • Підвищити ефективність роботи підприємства через впровадження елементів процесного управління та стандартів роботи.

 • Створити ефективний план змін в бізнесі кожного з учасників.
   

Ми зробили доступною інформацію для кожного Українця який хоче або вже розвиває бізнес і прагне до зростання.

Повна вартість програми - 15800 грн, грантова вартість програми - 2250 грн. ( кількість місць - 154).

ВИКЛАДАЧІ:

фон2 (1)_edited.png

Засновник та генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу. Досвід у сфері управління бізнесом та громадськими організаціями понад 20 років. Розробник програм комплексного розвитку та системи підвищення ефективності бізнесу.

Руслан Бельтюков

chorniy.jpg

Директор групи компаній "Холдинг інноваційного розвитку", фінансовий директор Львівської школи керівників бізнесу.   Голова ГО Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства.

Михайло Чорний

Білоус О.jpg

Директор Львівського центру розвитку малого бізнесу, експерт з бізнес-моделювання, за останні 5 років реалізував понад 200 бізнес-моделей. Провів більше 650 годин тренінгів та консультацій

Олександр Білоус

46855658_1908108115940501_10518339001977

Тренер відділу продаж, 8 років практичного досвіду в продажах та маркетингу

Максим Ткаченко

ТРИВАЛІСТЬ ТА СТРУКТУРА НАВЧАННЯ

     12 навчальних онлайн модулів по 1 години у зручний час, а також можливість мати  дві персональні консультації  та  питання-відповіді експертам, також кожен учасник на електронну пошту отримає робочі матеріали із якими буде працювати під час модуля та виконувати домашні завдання відповідно до методики, тренер буде їх перевіряти і давати зворотній зв'язок. 

   

   При практичному втіленні завдань і внесенні зміни у бізнес дадуть можливість швидкого отримання результату та збільшення прибутків.
 

 По успішному закінченню програми ви отримаєте:

1. Рішення на складні  ситуації у підприємницькій діяльності.

2. Ріст вашого бізнесу.

3. Знання, які необхідні кожному керівнику та власнику для розвитку.

4. Відповіді на всі питання зі своєї сфери діяльності.

5. Сертифікат про закінчення курсу від Громадської школи бізнесу

    Цінність інформації, яку ми дамо Вам, підтверджена більш ніж 10 роками практики, більше 800 бізнес-моделей було сформовано та реалізовано, збільшення прибутків у переформатованих бізнесів за 1 рік в 2, 3, 5 і більше раз.  

 

Задайте питання по телефону

Стратегія бізнесу

Відмінності успішного бізнесу від звичайного. Як фокусуватись та збільшити заробітки. Алгоритм стрімкого розвитку та приклади його практичного застосування.

—  Модуль №

 • Black YouTube Icon

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 428

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

 

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2018. Усі права захищено.