17 вересня 2018 року (11.00-13.00)

м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 1, 3-й поверх, зала засідань.

На навчальному семінарі планується участь орієнтовно 200-300 осіб підприємців та розгляд наступних питань:

Що таке унікальний продукт та як його створити?
Що таке інноваційний бізнес?
Що таке бізнес-кластер та як його створити?

Навчальний семінар спрямовано на підтримку і розвиток підприємництва, надання актуальної корисної інформації підприємцям Дніпропетровщини, популяризації стартапів та ведення власної справи.

СЕМІНАР ПРОВОДИТЬ:

Досвід у сфері управління понад 20 років,

пройшов шлях від рекламного агента до директора

рекламного холдингу (8 підприємств): розвинув Холдинг

Українське Рекламне агентство «Галицькі контракти» та

вивів у лідери ринку реклами.

Кваліфікаційний ступінь МВА здобув у Львівському інституті

менеджменту за участю професорів університету Лінкольна (США) та IVEY Business School (Канада). Проходив програму DYB організовану IFL Stockholm School of Economics (Швеція) та був керівником цієї програми в Україні при Львівському інституті менеджменту.

У 2011 році разом із партнерами започаткував Громадську школу бізнесу для власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою створення в Україні міцного середнього класу підприємців. У 2018 року в результаті ребрендингу створено Львівську школу керівників бізнесу та Львівський центр розвитку малого бізнесу. Також є Президентом громадської організації «Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу» (UABL) та власником кількох підприємств.

Реєстрація доступна за посиланням: https://goo.gl/ZupJHi

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

© Business Community School, 2018. Усі права захищено.