В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього бізнесу у Дніпропетровській області відбудеться тренінг: “Тімбілдінг: створи свою команду”.

Як відомо, для досягнення успіху будь-якою компанією, важливо не тільки якісне управління і професіоналізм співробітників, але і згуртований і дружний колектив. Кожному підприємству потрібні співробітники, які зможуть нестандартно мислити в звичайних ситуаціях і знаходити креативні рішення простих проблем, ділитися своїм досвідом зі своїми співробітниками, а не просто рутинно виконувати свою роботу.


Тимбілдинг є дуже важливою частиною корпоративного менеджменту. Будь-якій компанії – неважливо, великій чи маленькій, просто необхідна висока працездатність її співробітників. Важливо, щоб не тільки кожна окрема людина виконував свою роботу якісно, але і весь колектив працював, як команда. При об’єднанні колективу підвищується працездатність і залученість співробітників. У працівників підвищується інтерес до виконуваної роботи, повністю змінюється підхід до завдань, збільшується швидкість виконання проектів.

 

У всіх теоріях ефективного управління давно відомо, що якщо кожному співробітникові зручно і психологічно легко працювати в своєму колективі, він буде набагато більше націлений на якісне виконання своїх функцій.
На Тренінгу ми розкажемо як збудувати свою команду, як правильно підібрати персонал та його згуртувати.

Місце проведення: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1, 3 поверх, кімната 322.

29 жовтня з 14.00 до 17.00

 

Вартість участі: БЕЗКОШТОВНО

(За ініціативи та фінансової підтримки Департаменту економічного розвитку  Дніпропетровської ОДА)

Якщо у Вас залишилися питання або з'явилися труднощі при реєстрації на тренінг, ми завжди готові допомогти Вам у їх вирішенні.

Звертайтесь!

Тренінг
"Тімбілдінг: створи свою команду"
м. Дніпро, 29 жовтня 2019
 

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon