Чому точний розрахунок може коштувати вам продажів

December 19, 2018

Кілька років тому я консультував невелику друкарню. Як це часто буває на виробництві (на замовлення), розрахунок вартості замовлення був обмеженням системи. Очевидно, це дуже погано. Це означало, що клієнти хотіли купити друковану продукцію; виробництво могло виконати ці замовлення; але довгий час розрахунку обмежувало потік цінності і прохід.

Учасники «Інтернатури бізнесу» представлять власні ідеї на Міжнародному економічному форумі

Місяць роботи і 26 учасників програми “Інтернатура для бізнесу” (за фінансової підтримки Дніпропетровської ОДА) успішно захистили свої бізнес-проекти. Автори ж п’яти найкращих ідей отримали можливість презентувати їх на Dnipro Economic Forum 2018, куди з’їдуться десятки інвесторів з усього світу. Ми поспілкувались з Ксенією Денісовою, головним спеціалістом Департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА, яка  є ідейною натхненницею проекту та тренером проекту Олександром Білоусом - директором Львівського центру розвитку малого бізнесу. 

Please reload

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

  • Black YouTube Icon