Бізнес-школа управління житлом

Бізнес-школа управління житлом онлайн

Розпочалася реєстрація на безкоштовний онлайн-курс для менеджерів та управителів житла. Проєкт “Бізнес-школа Управбуда онлайн" розроблений спеціально для розвитку менеджерів та управителів багатоквартирних будинків з ОСББ у містах України. Він  спрямований на розвиток бізнес-мислення і системного погляду на управління багатоквартирними будинками.

 

Школа допоможе менеджерам та управителям багатоквартирних будинків:

 • розробити або допрацювати конкурентну бізнес-модель (концепцію), розвинути стратегічне мислення;

 • створити план розвитку бізнесу через налагодження процесного управління та стандартів роботи;

 • дасть маркетингові інструменти для розвитку.

 

Комплексне навчання розраховане на голів та членів правління кількох ОСББ, голів Асоціацій ОСББ, ФОП-ів та управляючі компанії, що надають послуги в сфері управління багатоквартирними будинками.

 

Навчання складається з 50 онлайн-уроків, що охоплює 6 ключових тем (блоків), а саме:

Перший модуль — “Стратегія бізнесу” — дозволить вам прокачати компетенції в напрямку стратегічного планування вашої діяльності саме як бізнесу. Пройшовши цей модуль, ви будете значно впевненіше робити довготермінове планування, поклавши в його основу саме бізнес-цілі та отримавши інструменти для ефективного бізнес-моделювання.

Ключові питання 1-го модуля:

 • Що таке візія бізнесу та стратегічна мета? Чому це важливо?

 • Як коригувати стратегічні цілі організації у сфері управління житлом?

 • Як розробити та реалізувати бізнес-концепцію (місію) організації?

Тренер, що викладатиме вам всі 5 онлайн-уроків модуля “Стратегія бізнесу” — Руслан Бельтюков. Він є засновником Львівської школи керівників бізнесу, президентом ГО Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу та консультантом із розробки стратегій та бізнес-моделювання.

 

Другий модуль — “Маркетинг і маркетингова стратегія”. Ознайомившись із 13-ма уроками цього модуля, ви отримаєте всі необхідні знання та навички для того, щоб максимально ефективно налагодити залучення нових клієнтів та утримання лояльності ваших теперішніх клієнтів - співвласників багатоквартирних будинків.

Ключові питання 2-го модуля:

 • Основні поняття сучасного підходу до маркетингової стратегії.

 • Як визначити ключового клієнта та його потреби?

 • Що таке унікальна торгова пропозиція?

 • Чому важливий бренд бізнесу та корпоративний стиль?

 • Правила створення та вивід на ринок власного бренду.

Тренер модуля — Руслан Бельтюков — засновник Львівської школи керівників бізнесу, президент ГО Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу та консультант із розробки стратегій та бізнес-моделювання.

 

Третій модуль — “Структура ресурсів бізнесу”. Модуль включає 10 онлайн-уроків, ознайомившись із якими ви знатимете про те, наскільки важливими для бізнесу є фінансові, людські та технічні ресурси, а також про оптимальне їх використання, виходячи зі специфіки сфери управління житлом.

Ключові питання 3-го модуля:

 • Управління фінансами, бюджетування, фінансові ресурси та їх оптимізація.

 • Людські ресурси та їх ефективний розподіл в організації.

 • Управління технічними та технологічними ресурсами компанії та їх ощадливе використання.

 

Тренер — Михайло Чорний - директор групи компаній "Холдинг інноваційного розвитку", фінансовий директор Львівської школи керівників бізнесу. Голова ГО Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства.

 

Четвертий модуль — “Проєктно-процесна структура бізнесу”. Модуль включає 10 онлайн-уроків, які дадуть вам нову точку зору на бізнес як на сукупність проєктів та процесів, що особливо актуально для сфери управління житлом.

Ключові питання 4-го модуля бізнес-школи управління житлом:

 • Формування процесної карти підприємства.

 • Виокремлення внутрішніх проєктів бізнесу, їх розподіл та синхронізація.

 • Управління проєктами.

Тренери— Руслан Бельтюков — засновник Львівської школи керівників бізнесу, президент ГО Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу, консультант із розробки стратегій та бізнес-моделювання та Олександр Білоус — директор Львівського центру розвитку малого бізнесу, експерт з бізнес-моделювання, за останні 5 років реалізував понад 200 бізнес-моделей.

 

П’ятий модуль — “Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) проєкту”. Ознайомившись із 3-ма онлайн-уроками цього модуля, ви отримаєте навички дослідження ринку управління житлом у вашому місті та планування діяльності підприємства в конкурентному середовищі, виходячи із конкретних техніко-економічних особливостей.

Ключові питання 5-го модуля бізнес-школи управління житлом:

 • Технічна частина проєкту.

 • Поняття техніко-економічного обґрунтування проєкту.

 • Техніко-економічне обґрунтування та рекомендаційні рішення.

Тренер Петро Яницький - ректор Львiвського інституту менеджменту 2002-2015 рр., консультант підприємців малого та середнього бізнесу.

 

Шостий модуль — “Управління персоналом і корпоративна культура”. Модуль складається із 9-ти онлайн-уроків, завдяки яким ви знатимете все необхідне для оптимальної взаємодії зі співробітниками у сфері управління житлом та швидкого вирішення конфліктів.

Ключові питання 6-го модуля:

 • Розгляд бізнесу як системи розвитку та взаємодії персоналу з метою досягнення поставлених перед ним завдань.

 • Ефективні показники діяльності персоналу та вплив управлінських рішень на збільшення ефективності роботи персоналу.

 • Виявлення контрольних точок виникнення конфліктів та управлінські рішення, які запобігають конфліктам.

 • Принципи делегування

 • Покращення роботи з персоналом вашої організації та збільшення ефективності персоналу.

 • Складові корпоративної культури.

Тренер модуля — Руслан Бельтюков — засновник Львівської школи керівників бізнесу, президент ГО Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу, консультант із розробки стратегій та бізнес-моделювання.

Навчання проводиться виключно на основі кейсів учасників програми та є безкоштовним. Слухачі після проходження кожного модуля отримають відповідний сертифікат.

Також можливе проведення офлайн-модулів. 

Навчання проводиться виключно на основі кейсів учасників програми та є безкоштовним. До викладання запрошені досвідчені практики в сфері бізнесу.

Слухачі після проходження кожного блоку програми отримають відповідний сертифікат.

"Бізнес-школа проводиться на замовлення Проекту IFC (група Світового банку) “Енергоефективність в житловому секторі України” за фінансування Швейцарської Конфедерації"

Контактна особа - Олег Стень - 098 746 94 97

ВИКЛАДАЧІ:

фон2 (1)_edited.png

Руслан Бельтюков

Засновник та генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу. Досвід у сфері управління бізнесом та громадськими організаціями понад 20 років. Розробник програм комплексного розвитку та системи підвищення ефективності бізнесу.

chorniy.jpg

Михайло Чорний

Директор групи компаній "Холдинг інноваційного розвитку", фінансовий директор Львівської школи керівників бізнесу.   Голова ГО Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства.

Білоус О.jpg

Олександр Білоус

Директор Львівського центру розвитку малого бізнесу, експерт з бізнес-моделювання, за останні 5 років реалізував понад 200 бізнес-моделей. Провів більше 650 годин тренінгів та консультацій

100644715_273293937042722_87823748623048

Петро Яницький

Ректор Львiвського інституту менеджменту 2002-2015 рр., консультант підприємців малого та середнього бізнесу.

картинка з текстом Навчання.webp

Контакти

Громадська школа бізнесу - бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади та міжнародними фондами з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури розвитку у суспільстві. Бізнес-школа фокусується на створенні освітніх центрів для підприємців та бізнесу у формі державно-приватного партнертства, щоб підприємці не лише розвивались самі, але і розвивали суспільство, яке їх оточує, і ефективно розвивали свою країну.

79035, Україна, м. Львів,

вул. Зелена, 109

4-й поверх,офіс 426

Електронна адреса: 

bc-school@bc-school.com.ua

Контактна особа:

Руслан Бельтюков

+380 067 674 17 17
ruslan.beltyukov@uabl.org

© Business Community School, 2014 - 2021. Усі права захищено.

 • Black YouTube Icon